Akhisarspor Antalyaspor Aytemiz Alanyaspor Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Fenerbahçe Galatasaray Gençlerbirliği Göztepe Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Malatyaspor Osmanlıspor Sivasspor Trabzonspor

Basketbolda haftanın programı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 25. hafta maçlarıyla devam edilecek. Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde normal sezon 26. hafta müsabakalarıyla tamamlanacak, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 32. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Basketbolda haftanın programı
  • 13 Nisan 2018, Cuma 11:11

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Bugün:

18.00 Yeşilgiresun Belediyespor-Fenerbahçe Doğuş (Giresun 19 Eylül)

Yarın:

13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Banvit (Cebeci Spor Kompleksi)

15.15 Trabzonspor-Eskişehir Basket (Hayri Gür)

17.00 Beşiktaş Sompo Japan-Gaziantep Basketbol (BJK Akatlar)

15 Nisan Pazar:

13.00 Muratbey Uşak-Galatasaray Odeabank (Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi)

15.15 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Efes (Sakarya)

17.00 TOFAŞ-Pınar Karşıyaka (TOFAŞ)

16 Nisan Pazartesi:

19.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-Darüşşafaka (Gazanfer Bilge)


Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:

14.00 BOTAŞ-Beşiktaş (Ankara)

14.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Yakın Doğu Üniversitesi (Antakya)

14.00 Fenerbahçe-Adana ASKİ (Metro Enerji)

14.00 Galatasaray-OGM Ormanspor (Ahmet Cömert)

14.00 Abdullah Gül Üniversitesi-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Kadir Has Kongre Merkezi)

14.00 Çukurova Basketbol-İstanbul Üniversitesi (Edip Buran)


Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

15.30 Ankara DSİ-OGM Ormanspor (Ankara)

17.00 Sigortam.net Bakırköy Basket-Düzce Belediyespor (Ahmet Cömert)

Yarın:

14.00 Bahçeşehir Koleji-Bandırma Kırmızı (Caferağa)

15.00 Karesispor-Samsun Büyükşehir Belediyespor Anakent (Kurtdereli)

16.00 Türk Telekom-Antalyaspor (TOBB ETÜ)

18.00 Afyon Belediyespor-Yalova Group Belediye (Afyonkarahisar Atatürk)

18.00 Bursaspor Durmazlar-Halk Enerji TED Ankara Kolejliler (Bursa Atatürk)

18.00 Akhisar Belediyespor-Petkim Spor (Akhisar Belediye)

15 Nisan Pazar:

16.00 Selçuklu Belediyespor-İstanbulspor Beylikdüzü (Selçuklu Belediyesi)


HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Sizce bu sezon şampiyon kim olur ?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 5 4 0 1 8 12
2 İstanbul Başakşehir 5 4 0 1 8 12
3 Kasımpaşa 5 4 0 1 3 12
4 Beşiktaş 5 3 1 1 3 10
5 Atiker Konyaspor 5 2 2 1 1 8
6 Kayserispor 5 2 2 1 1 8
7 Trabzonspor 5 2 1 2 3 7
8 Yeni Malatyaspor 5 2 1 2 1 7
9 MKE Ankaragücü 5 2 1 2 0 7
10 Antalyaspor 5 2 1 2 -4 7
11 Fenerbahçe 5 2 0 3 -1 6
12 Göztepe 5 2 0 3 -1 6
13 Aytemiz Alanyaspor 5 2 0 3 -7 6
14 Demir Grup Sivasspor 5 1 2 2 -4 5
15 Bursaspor 5 0 4 1 -1 4
16 Çaykur Rizespor 5 0 3 2 -2 3
17 Erzurum BB 5 0 2 3 -4 2
18 Akhisarspor 5 0 2 3 -4 2
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Çaykur Rizespor 34 20 9 5 30 69
2 MKE Ankaragücü 34 18 9 7 21 63
3 Boluspor 34 18 6 10 23 60
4 Ümraniyespor 34 17 8 9 14 59
5 Erzurum BB 34 14 11 9 12 53
6 Gazisehir Gaziantep FK 34 15 8 11 19 53
7 Altınordu 34 15 8 11 10 53
8 Balıkesirspor 34 16 7 11 10 52
9 İstanbulspor 34 14 8 12 6 50
10 Vartaş Elazığspor 34 13 9 12 9 48
11 Giresunspor 34 13 8 13 6 47
12 Adanaspor 34 12 7 15 -15 43
13 Adana Demirspor 34 11 8 15 -3 41
14 Eskişehirspor 34 12 8 14 7 41
15 Denizlispor 34 10 8 16 -4 38
16 Samsunspor 34 7 15 12 -14 36
17 Manisaspor 34 7 3 24 -49 12
18 Gaziantepspor 34 2 4 28 -82 1
    Takımlar O G B M Av P
1 Hatayspor 34 23 7 4 48 76
2 Menemen Belediyespor 34 22 8 4 42 74
3 Afjet Afyonspor 34 21 7 6 31 70
4 Sivas Belediyespor 34 19 10 5 28 67
5 Keçiörengücü 34 19 7 8 36 64
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 11 7 26 59
7 İnegölspor 34 17 8 9 12 59
8 Sarıyer 34 13 5 16 -1 44
9 Tokatspor 34 11 10 13 -8 43
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 9 14 -3 42
11 Kastamonuspor 34 12 4 18 -3 40
12 Eyüpspor 34 11 6 17 -10 39
13 Tuzlaspor 34 10 8 16 -9 38
14 Bodrumspor 34 10 8 16 -14 38
15 Amed Sportif 34 10 10 14 -4 37
16 Bucaspor 34 10 9 15 -9 36
17 Korfez SK 34 4 4 26 -48 13
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 1 32 -114 -17
    Takımlar O G B M Av P
1 Altay 34 19 9 6 30 66
2 Bandırmaspor 34 19 7 8 22 64
3 Gümüşhanespor 34 19 7 8 25 64
4 Sanliurfaspor 34 19 6 9 21 63
5 Sakaryaspor 34 17 10 7 15 61
6 Bugsaşspor 34 15 11 8 20 56
7 Hacettepe Spor 34 15 11 8 16 56
8 Konya Anadolu Selçukspor 34 15 10 9 7 55
9 Niğde Belediyespor 34 14 7 13 -1 49
10 Kırklarelispor 34 11 9 14 -9 42
11 Kahramanmaraşspor 34 9 12 13 -14 39
12 Zonguldak Kömürspor 34 9 11 14 -14 38
13 Pendikspor 34 9 10 15 -13 37
14 Fethiyespor 34 8 12 14 -9 36
15 Fatih Karagümrük 29 9 4 16 -13 31
16 Nazilli Belediyespor 34 7 8 19 -24 29
17 Karşıyaka 34 6 9 19 -22 21
18 Silivrispor 34 2 11 21 -34 17
yukarı çık