Akhisarspor Antalyaspor Aytemiz Alanyaspor Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Fenerbahçe Galatasaray Gençlerbirliği Göztepe Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Malatyaspor Osmanlıspor Sivasspor Trabzonspor

24. hafta programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 24. hafta müsabakalarıyla devam edilecek, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 25. hafta maçları yapılacak.

24. hafta programı
  • 02 Mart 2018, Cuma 11:42

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Bursaspor-Kayserispor (Bursa Büyükşehir Belediye)

Yarın:

13.30 Kasımpaşa-Osmanlıspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Medipol Başakşehir-Göztepe (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Kardemir Karabükspor-Galatasaray (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

4 Mart Pazar:

13.30 Gençlerbirliği-Aytemiz Alanyaspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Atiker Konyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Fenerbahçe-Teleset Mobilya Akhisarspor (Ülker)

19.00 Antalyaspor-Demir Grup Sivasspor (Antalya)

5 Mart Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Medical Park)

 

- Spor Toto 1. Lig

Bugün:

18.00 Akın Çorap Giresunspor-Gazişehir Gaziantep (Giresun Atatürk)

18.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Ümraniyespor (Elazığ Atatürk)

Yarın:

13.00 Gaziantepspor-Balıkesirspor Baltok (Gaziantep)

13.00 Denizlispor-Grandmedical Manisaspor (Denizli Atatürk)

15.30 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Yeni Eskişehir)

15.30 Samsunspor-Çaykur Rizespor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

4 Mart Pazar:

13.00 İstanbulspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.30 Adanaspor-Altınordu (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

15.30 Boluspor-MKE Ankaragücü (Bolu Atatürk)

 

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

13.00 Kocaeli Birlikspor-Amed Sportif Faaliyetler (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.00 Eyüpspor-Afjet Afyonspor (Esenler)

14.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Hatayspor (Bodrum İlçe)

14.30 Menemen Belediyespor-Keçiörengücü (Menemen Tahir Şahin)

14.30 Etimesgut Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

4 Mart Pazar:

14.00 Sivas Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.30 Tuzlaspor-Tokatspor (Maltepe Hasan Polat)

14.30 Sarıyer-Sancaktepe Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş)

14.30 Bucaspor-İnegölspor (Yeni Buca)

Beyaz Grup

Yarın:

14.30 Karşıyaka-Gümüşhanespor (İzmir Atatürk)

14.30 Silivrispor-Kahramanmaraşspor (Silivri)

4 Mart Pazar:

14.30 Sakaryaspor-Şanlıurfaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

14.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Nazilli Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

14.30 Bandırmaspor-Zonguldak Kömürspor (Bandırma 17 Eylül)

14.30 BUGSAŞ Spor-Pendikspor (Ankara OSTİM)

14.30 Niğde Belediyespor-Hacettepe (Niğde 5 Şubat)

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Ottocool Karagümrük (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

14.30 Fethiyespor-Altay (Fethiye İlçe)

 

- TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

14.00 Ofspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

4 Mart Pazar:

14.30 Halide Edip Adıvarspor-Bergama Belediyespor (Vefa)

14.30 12 Bingölspor-Bayburt Grup Özel İdare (Bingöl)

14.30 Orhangazi Belediyespor-Kemerspor 2003 (Orhangazi İlçe)

14.30 Erzin Belediyespor-Yomraspor (Erzin İlçe)

14.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Batman Petrolspor (Aktepe)

14.30 Çanakkale Dardanel-Çatalcaspor (Çanakkale 18 Mart)

14.30 Erbaaspor-Kozan Belediyespor (Erbaa İlçe)

14.30 Düzcespor-Bayrampaşa (Düzce 18 Temmuz)

 

2. Grup

Yarın:

14.00 1461 Trabzon-Pazarspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Yeşil Bursa-Muğlaspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

14.30 Kırıkhanspor-Ergene Velimeşespor (Kırıkhan İlçe)

14.30 Anadolu Bağcılarspor-Yeni Orduspor (Bağcılar Mahmutbey)

4 Mart Pazar:

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Anagold 24 Erzincanspor (Van Atatürk)

14.00 Diyarbekirspor-Kayseri Erciyesspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Turgutluspor-Ankara Demirspor (Turgutlu 7 Eylül)

14.30 Gölcükspor-Erokspor (Gölcük)

14.30 Tire 1922-Darıca Gençlerbirliği (Tire 4 Eylül)

 

3. Grup

Yarın:

14.00 Arsinspor-Çorum Belediyespor (Arsin İlçe)

14.30 Ankara Adliyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Ankara OSTİM)

4 Mart Pazar:

13.30 Aydınspor 1923-Elaziz Belediyespor (Adnan Menderes)

14.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Cizrespor (Şanlıurfa GAP)

14.30 Tekirdağspor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Namık Kemal)

14.30 Sultanbeyli Belediyespor-Karacabey Birlikspor (Sultanbeyli Gölet)

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Payasspor (Tarsus İlçe)

14.30 Osmaniyespor-Kocaelispor (Osmaniye 7 Ocak)

14.30 UTAŞ Uşakspor-Kızılcabölükspor (Uşak 1 Eylül)


HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Sizce bu sezon şampiyon kim olur ?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 5 4 0 1 8 12
2 İstanbul Başakşehir 5 4 0 1 8 12
3 Kasımpaşa 5 4 0 1 3 12
4 Beşiktaş 5 3 1 1 3 10
5 Atiker Konyaspor 5 2 2 1 1 8
6 Kayserispor 5 2 2 1 1 8
7 Trabzonspor 5 2 1 2 3 7
8 Yeni Malatyaspor 5 2 1 2 1 7
9 MKE Ankaragücü 5 2 1 2 0 7
10 Antalyaspor 5 2 1 2 -4 7
11 Fenerbahçe 5 2 0 3 -1 6
12 Göztepe 5 2 0 3 -1 6
13 Aytemiz Alanyaspor 5 2 0 3 -7 6
14 Demir Grup Sivasspor 5 1 2 2 -4 5
15 Bursaspor 5 0 4 1 -1 4
16 Çaykur Rizespor 5 0 3 2 -2 3
17 Erzurum BB 5 0 2 3 -4 2
18 Akhisarspor 5 0 2 3 -4 2
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Çaykur Rizespor 34 20 9 5 30 69
2 MKE Ankaragücü 34 18 9 7 21 63
3 Boluspor 34 18 6 10 23 60
4 Ümraniyespor 34 17 8 9 14 59
5 Erzurum BB 34 14 11 9 12 53
6 Gazisehir Gaziantep FK 34 15 8 11 19 53
7 Altınordu 34 15 8 11 10 53
8 Balıkesirspor 34 16 7 11 10 52
9 İstanbulspor 34 14 8 12 6 50
10 Vartaş Elazığspor 34 13 9 12 9 48
11 Giresunspor 34 13 8 13 6 47
12 Adanaspor 34 12 7 15 -15 43
13 Adana Demirspor 34 11 8 15 -3 41
14 Eskişehirspor 34 12 8 14 7 41
15 Denizlispor 34 10 8 16 -4 38
16 Samsunspor 34 7 15 12 -14 36
17 Manisaspor 34 7 3 24 -49 12
18 Gaziantepspor 34 2 4 28 -82 1
    Takımlar O G B M Av P
1 Hatayspor 34 23 7 4 48 76
2 Menemen Belediyespor 34 22 8 4 42 74
3 Afjet Afyonspor 34 21 7 6 31 70
4 Sivas Belediyespor 34 19 10 5 28 67
5 Keçiörengücü 34 19 7 8 36 64
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 11 7 26 59
7 İnegölspor 34 17 8 9 12 59
8 Sarıyer 34 13 5 16 -1 44
9 Tokatspor 34 11 10 13 -8 43
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 9 14 -3 42
11 Kastamonuspor 34 12 4 18 -3 40
12 Eyüpspor 34 11 6 17 -10 39
13 Tuzlaspor 34 10 8 16 -9 38
14 Bodrumspor 34 10 8 16 -14 38
15 Amed Sportif 34 10 10 14 -4 37
16 Bucaspor 34 10 9 15 -9 36
17 Korfez SK 34 4 4 26 -48 13
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 1 32 -114 -17
    Takımlar O G B M Av P
1 Altay 34 19 9 6 30 66
2 Bandırmaspor 34 19 7 8 22 64
3 Gümüşhanespor 34 19 7 8 25 64
4 Sanliurfaspor 34 19 6 9 21 63
5 Sakaryaspor 34 17 10 7 15 61
6 Bugsaşspor 34 15 11 8 20 56
7 Hacettepe Spor 34 15 11 8 16 56
8 Konya Anadolu Selçukspor 34 15 10 9 7 55
9 Niğde Belediyespor 34 14 7 13 -1 49
10 Kırklarelispor 34 11 9 14 -9 42
11 Kahramanmaraşspor 34 9 12 13 -14 39
12 Zonguldak Kömürspor 34 9 11 14 -14 38
13 Pendikspor 34 9 10 15 -13 37
14 Fethiyespor 34 8 12 14 -9 36
15 Fatih Karagümrük 29 9 4 16 -13 31
16 Nazilli Belediyespor 34 7 8 19 -24 29
17 Karşıyaka 34 6 9 19 -22 21
18 Silivrispor 34 2 11 21 -34 17
yukarı çık