Akhisarspor Antalyaspor Aytemiz Alanyaspor Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Fenerbahçe Galatasaray Gençlerbirliği Göztepe Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Malatyaspor Osmanlıspor Sivasspor Trabzonspor

Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 29. hafta müsabakalarıyla devam edilecek, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 31. hafta maçları oynanacak.

Futbolda haftanın programı
  • 13 Nisan 2018, Cuma 11:09

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Beşiktaş (Spor Toto Akhisar)

Yarın:

13.30 Kasımpaşa-Kardemir Karabükspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Yeni Malatya)

19.00 Demir Grup Sivasspor-Fenerbahçe (Yeni 4 Eylül)

15 Nisan Pazar:

13.30 Kayserispor-Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Antalyaspor-Atiker Konyaspor (Antalya)

16.00 Göztepe-Bursaspor (Bornova)

19.00 Galatasaray-Medipol Başakşehir (Türk Telekom)

16 Nisan Pazartesi:

20.00 Osmanlıspor-Trabzonspor (Osmanlı)

 

Spor Toto 1. Lig

Bugün:

18.00 İstanbulspor-Gaziantepspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

Yarın:

13.00 Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)

15.00 Ümraniyespor-MKE Ankaragücü (Ümraniye Belediyesi)

15.00 Gazişehir Gaziantep-Altınordu (Gaziantep)

15 Nisan Pazar:

13.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Adana Demirspor (Elazığ Atatürk)

13.00 Eskişehirspor-Samsunspor (Yeni Eskişehir)

15.30 Grandmedical Manisaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Manisa 19 Mayıs)

18.00 Akın Çorap Giresunspor-Balıkesirspor Baltok (Giresun Atatürk)

16 Nisan Pazartesi:

18.00 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

 

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

15.00 Kocaeli Birlikspor-Mersin İdmanyurdu (Kocaeli Alparslan Türkeş)

15.00 Sarıyer-Tokatspor (Yusuf Ziya Öniş)

15 Nisan Pazar:

13.30 Eyüpspor-Sivas Belediyespor (Esenler)

15.00 İnegölspor-Hatayspor (İnegöl İlçe)

15.00 Menemen Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Menemen İlçe)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Tuzlaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kastamonuspor 1966 (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-Keçiörengücü (Sancaktepe 15 Temmuz)

15.00 Bucaspor-Afjet Afyonspor (Yeni Buca)

 

Beyaz Grup

Yarın:

15.00 Silivrispor-Fethiyespor (Silivri)

15.00 Pendikspor-Şanlıurfaspor (Pendik)

15.00 Karşıyaka-Ottocool Karagümrük (İzmir Atatürk)

15.00 BUGSAŞ Spor-Altay (Ankara OSTİM)

15 Nisan Pazar:

15.00 Hacettepe-Nazilli Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

15.00 Niğde Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Bandırmaspor-Konya Anadolu Selçukspor (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Gümüşhanespor-Kahramanmaraşspor (Gümüşhane Yenişehir)

19.00 Sakaryaspor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Yeni Sakarya Atatürk)

 

TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

15.00 Bergama Belediyespor-Çatalcaspor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Yeni Altındağ Belediyespor-Erzin Belediyespor (Aktepe)

15 Nisan Pazar:

15.00 Kozan Belediyespor-Batman Petrolspor (İsmet Atlı)

15.00 Çanakkale Dardanel-Düzcespor (Çanakkale 18 Mart)

15.00 12 Bingölspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Bingöl)

15.00 Ofspor-Orhangazi Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

15.00 Erbaaspor-Kemerspor 2003 (Erbaa İlçe)

15.00 Halide Edip Adıvarspor-Yomraspor (Vefa)

15.00 Bayburt Grup Özel İdare-Bayrampaşa (Bayburt Genç Osman)

 

2. Grup

Yarın:

15.00 Yeşil Bursa-Erokspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.00 Anadolu Bağcılarspor-Darıca Gençlerbirliği (Bağcılar Mahmutbey)

15 Nisan Pazar:

15.00 Anagold 24 Erzincanspor-Kayseri Erciyesspor (Erzincan 13 Şubat)

15.00 Turgutluspor-Diyarbekirspor (Turgutlu 7 Eylül)

15.00 1461 Trabzon-Tire 1922 (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.00 Muğlaspor-Pazarspor (Muğla Atatürk)

15.00 Yeni Orduspor-Ankara Demirspor (Ordu 19 Eylül)

15.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Ergene Velimeşespor (Van Atatürk)

15.00 Kırıkhanspor-Gölcükspor (Kırıkhan İlçe)

 

3. Grup

Yarın:

15.00 Payasspor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Payas İlçe)

15.00 Arsinspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Arsin İlçe)

15 Nisan Pazar:

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Karacabey Birlikspor (Tarsus İlçe)

15.00 Kocaelispor-Kızılcabölükspor (İzmit İsmetpaşa)

15.00 Çorum Belediyespor-Cizrespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Osmaniyespor-Elaziz Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak)

15.00 Aydınspor 1923-Ankara Adliyespor (Adnan Menderes)

15.00 Tekirdağspor-UTAŞ Uşakspor (Namık Kemal)

16 Nisan Pazartesi:

12.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Şanlıurfa GAP)


HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Sizce bu sezon şampiyon kim olur ?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 5 4 0 1 8 12
2 İstanbul Başakşehir 5 4 0 1 8 12
3 Kasımpaşa 5 4 0 1 3 12
4 Beşiktaş 5 3 1 1 3 10
5 Atiker Konyaspor 5 2 2 1 1 8
6 Kayserispor 5 2 2 1 1 8
7 Trabzonspor 5 2 1 2 3 7
8 Yeni Malatyaspor 5 2 1 2 1 7
9 MKE Ankaragücü 5 2 1 2 0 7
10 Antalyaspor 5 2 1 2 -4 7
11 Fenerbahçe 5 2 0 3 -1 6
12 Göztepe 5 2 0 3 -1 6
13 Aytemiz Alanyaspor 5 2 0 3 -7 6
14 Demir Grup Sivasspor 5 1 2 2 -4 5
15 Bursaspor 5 0 4 1 -1 4
16 Çaykur Rizespor 5 0 3 2 -2 3
17 Erzurum BB 5 0 2 3 -4 2
18 Akhisarspor 5 0 2 3 -4 2
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Çaykur Rizespor 34 20 9 5 30 69
2 MKE Ankaragücü 34 18 9 7 21 63
3 Boluspor 34 18 6 10 23 60
4 Ümraniyespor 34 17 8 9 14 59
5 Erzurum BB 34 14 11 9 12 53
6 Gazisehir Gaziantep FK 34 15 8 11 19 53
7 Altınordu 34 15 8 11 10 53
8 Balıkesirspor 34 16 7 11 10 52
9 İstanbulspor 34 14 8 12 6 50
10 Vartaş Elazığspor 34 13 9 12 9 48
11 Giresunspor 34 13 8 13 6 47
12 Adanaspor 34 12 7 15 -15 43
13 Adana Demirspor 34 11 8 15 -3 41
14 Eskişehirspor 34 12 8 14 7 41
15 Denizlispor 34 10 8 16 -4 38
16 Samsunspor 34 7 15 12 -14 36
17 Manisaspor 34 7 3 24 -49 12
18 Gaziantepspor 34 2 4 28 -82 1
    Takımlar O G B M Av P
1 Hatayspor 34 23 7 4 48 76
2 Menemen Belediyespor 34 22 8 4 42 74
3 Afjet Afyonspor 34 21 7 6 31 70
4 Sivas Belediyespor 34 19 10 5 28 67
5 Keçiörengücü 34 19 7 8 36 64
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 11 7 26 59
7 İnegölspor 34 17 8 9 12 59
8 Sarıyer 34 13 5 16 -1 44
9 Tokatspor 34 11 10 13 -8 43
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 9 14 -3 42
11 Kastamonuspor 34 12 4 18 -3 40
12 Eyüpspor 34 11 6 17 -10 39
13 Tuzlaspor 34 10 8 16 -9 38
14 Bodrumspor 34 10 8 16 -14 38
15 Amed Sportif 34 10 10 14 -4 37
16 Bucaspor 34 10 9 15 -9 36
17 Korfez SK 34 4 4 26 -48 13
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 1 32 -114 -17
    Takımlar O G B M Av P
1 Altay 34 19 9 6 30 66
2 Bandırmaspor 34 19 7 8 22 64
3 Gümüşhanespor 34 19 7 8 25 64
4 Sanliurfaspor 34 19 6 9 21 63
5 Sakaryaspor 34 17 10 7 15 61
6 Bugsaşspor 34 15 11 8 20 56
7 Hacettepe Spor 34 15 11 8 16 56
8 Konya Anadolu Selçukspor 34 15 10 9 7 55
9 Niğde Belediyespor 34 14 7 13 -1 49
10 Kırklarelispor 34 11 9 14 -9 42
11 Kahramanmaraşspor 34 9 12 13 -14 39
12 Zonguldak Kömürspor 34 9 11 14 -14 38
13 Pendikspor 34 9 10 15 -13 37
14 Fethiyespor 34 8 12 14 -9 36
15 Fatih Karagümrük 29 9 4 16 -13 31
16 Nazilli Belediyespor 34 7 8 19 -24 29
17 Karşıyaka 34 6 9 19 -22 21
18 Silivrispor 34 2 11 21 -34 17
yukarı çık