Akhisarspor Antalyaspor Aytemiz Alanyaspor Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Fenerbahçe Galatasaray Gençlerbirliği Göztepe Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Malatyaspor Osmanlıspor Sivasspor Trabzonspor

Haftanın programı bugün başlıyor

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'de 22. hafta müsabakaları oynanacak, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e ise 23. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Haftanın programı bugün başlıyor
  • 16 Şubat 2018, Cuma 11:18

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Atiker Konyaspor-Beşiktaş (Konya Büyükşehir Belediye)

Yarın:

13.30 Antalyaspor-Kayserispor (Antalya)

16.00 Demir Grup Sivasspor-Osmanlıspor (Yeni 4 Eylül)

19.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker)

18 Şubat Pazar:

13.30 Bursaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

13.30 Kardemir Karabükspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Trabzonspor-Medipol Başakşehir (Medical Park)

19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

19 Şubat Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Göztepe (Ankara 19 Mayıs)

 

- Spor Toto 1. Lig

Bugün:

18.00 Altınordu-Samsunspor (Bornova)

18.00 MKE Ankaragücü-Çaykur Rizespor (Ankara 19 Mayıs)

Yarın:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Gaziantepspor (Erzurum Kazım Karabekir)

13.00 Balıkesirspor Baltok-Tetiş Yapı Elazığspor (Balıkesir Atatürk)

15.30 Grandmedical Manisaspor-Adanaspor (Manisa 19 Mayıs)

15.30 Akın Çorap Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)

18 Şubat Pazar:

13.00 Ümraniyespor-Eskişehirspor (Ümraniye Belediyesi)

15.30 Gazişehir Gaziantep-İstanbulspor (Gaziantep)

18.00 Adana Demirspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

 

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

18 Şubat Pazar:

12.00 Eyüpspor-Sancaktepe Belediyespor (Esenler)

13.00 Sivas Belediyespor-Hatayspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Kastamonuspor 1966 (Bodrum İlçe)

13.30 Mersin İdmanyurdu-Tokatspor (Mersin)

13.30 Kocaeli Birlikspor-İnegölspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.30 Bucaspor-Sarıyer (Yeni Buca)

13.30 Tuzlaspor-Keçiörengücü (Tuzla Belediye)

13.30 Menemen Belediyespor-Afjet Afyonspor (Menemen İlçe)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

 

Beyaz Grup

18 Şubat Pazar:

13.30 Karşıyaka-Hacettepe (İzmir Atatürk)

13.30 Niğde Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Fethiyespor-Şanlıurfaspor (Fethiye İlçe)

13.30 Sakaryaspor-Zonguldak Kömürspor (Yeni Sakarya Atatürk)

13.30 Silivrispor-Gümüşhanespor (Silivri)

13.30 Bandırmaspor-Pendikspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Ottocool Karagümrük-Altay (Vefa)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Nazilli Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

13.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Kahramanmaraşspor (Kırklareli Atatürk)

 

- TFF 3. Lig

1. Grup

18 Şubat Pazar:

13.30 Erbaaspor-Bayburt Grup Özel İdare (Erbaa İlçe)

13.30 12 Bingölspor-Halide Edip Adıvarspor (Bingöl)

13.30 Erzin Belediyespor-Çatalcaspor (Erzin İlçe)

13.30 Çanakkale Dardanel-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Kozan Belediyespor (Aktepe)

13.30 Kemerspor 2003-Yomraspor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Orhangazi Belediyespor-Bayrampaşa (İnegöl İlçe)

13.30 Düzcespor-Batman Petrolspor (Düzce 18 Temmuz)

19 Şubat Pazartesi:

13.30 Ofspor-Bergama Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

 

2. Grup

18 Şubat Pazar:

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Bağcılarspor (Van Atatürk)

13.00 Tire 1922-Ankara Demirspor (Tire 4 Eylül)

13.00 Diyarbekirspor-Pazarspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.30 Turgutluspor-Ergene Velimeşespor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Kırıkhansor-Yeni Orduspor (Kırıkhan İlçe)

13.30 Yeşil Bursa-Anagold 24 Erzincanspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Gölcükspor-Kayseri Erciyesspor (Gölcük)

19 Şubat Pazartesi:

13.00 1461 Trabzon-Muğlaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Erokspor-Darıca Gençlerbirliği (Atatürk Olimpiyat)

 

3. Grup

18 Şubat Pazar:

13.00 Tekirdağspor-Elaziz Belediyespor (Namık Kemal)

13.30 Osmaniyespor-Tarsus İdmanyurdu (Osmaniye 7 Ocak)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Sultanbeyli Gölet)

13.30 Aydınspor 1923-Payasspor (Adnan Menderes)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Karacabey Birlikspor (Tepecik Şenol Güneş)

13.30 Ankara Adliyespor-Kızılcabölükspor (Ankara OSTİM)

13.30 UTAŞ Uşakspor-Cizrespor (Uşak 1 Eylül)

19 Şubat Pazartesi:

13.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Çorum Belediyespor (Şanlıurfa GAP)

13.00 Arsinspor-Kocaelispor (Arsin İlçe)



Kaynak: AA


HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Sizce bu sezon şampiyon kim olur ?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 5 4 0 1 8 12
2 İstanbul Başakşehir 5 4 0 1 8 12
3 Kasımpaşa 5 4 0 1 3 12
4 Beşiktaş 5 3 1 1 3 10
5 Atiker Konyaspor 5 2 2 1 1 8
6 Kayserispor 5 2 2 1 1 8
7 Trabzonspor 5 2 1 2 3 7
8 Yeni Malatyaspor 5 2 1 2 1 7
9 MKE Ankaragücü 5 2 1 2 0 7
10 Antalyaspor 5 2 1 2 -4 7
11 Fenerbahçe 5 2 0 3 -1 6
12 Göztepe 5 2 0 3 -1 6
13 Aytemiz Alanyaspor 5 2 0 3 -7 6
14 Demir Grup Sivasspor 5 1 2 2 -4 5
15 Bursaspor 5 0 4 1 -1 4
16 Çaykur Rizespor 5 0 3 2 -2 3
17 Erzurum BB 5 0 2 3 -4 2
18 Akhisarspor 5 0 2 3 -4 2
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Çaykur Rizespor 34 20 9 5 30 69
2 MKE Ankaragücü 34 18 9 7 21 63
3 Boluspor 34 18 6 10 23 60
4 Ümraniyespor 34 17 8 9 14 59
5 Erzurum BB 34 14 11 9 12 53
6 Gazisehir Gaziantep FK 34 15 8 11 19 53
7 Altınordu 34 15 8 11 10 53
8 Balıkesirspor 34 16 7 11 10 52
9 İstanbulspor 34 14 8 12 6 50
10 Vartaş Elazığspor 34 13 9 12 9 48
11 Giresunspor 34 13 8 13 6 47
12 Adanaspor 34 12 7 15 -15 43
13 Adana Demirspor 34 11 8 15 -3 41
14 Eskişehirspor 34 12 8 14 7 41
15 Denizlispor 34 10 8 16 -4 38
16 Samsunspor 34 7 15 12 -14 36
17 Manisaspor 34 7 3 24 -49 12
18 Gaziantepspor 34 2 4 28 -82 1
    Takımlar O G B M Av P
1 Hatayspor 34 23 7 4 48 76
2 Menemen Belediyespor 34 22 8 4 42 74
3 Afjet Afyonspor 34 21 7 6 31 70
4 Sivas Belediyespor 34 19 10 5 28 67
5 Keçiörengücü 34 19 7 8 36 64
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 11 7 26 59
7 İnegölspor 34 17 8 9 12 59
8 Sarıyer 34 13 5 16 -1 44
9 Tokatspor 34 11 10 13 -8 43
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 9 14 -3 42
11 Kastamonuspor 34 12 4 18 -3 40
12 Eyüpspor 34 11 6 17 -10 39
13 Tuzlaspor 34 10 8 16 -9 38
14 Bodrumspor 34 10 8 16 -14 38
15 Amed Sportif 34 10 10 14 -4 37
16 Bucaspor 34 10 9 15 -9 36
17 Korfez SK 34 4 4 26 -48 13
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 1 32 -114 -17
    Takımlar O G B M Av P
1 Altay 34 19 9 6 30 66
2 Bandırmaspor 34 19 7 8 22 64
3 Gümüşhanespor 34 19 7 8 25 64
4 Sanliurfaspor 34 19 6 9 21 63
5 Sakaryaspor 34 17 10 7 15 61
6 Bugsaşspor 34 15 11 8 20 56
7 Hacettepe Spor 34 15 11 8 16 56
8 Konya Anadolu Selçukspor 34 15 10 9 7 55
9 Niğde Belediyespor 34 14 7 13 -1 49
10 Kırklarelispor 34 11 9 14 -9 42
11 Kahramanmaraşspor 34 9 12 13 -14 39
12 Zonguldak Kömürspor 34 9 11 14 -14 38
13 Pendikspor 34 9 10 15 -13 37
14 Fethiyespor 34 8 12 14 -9 36
15 Fatih Karagümrük 29 9 4 16 -13 31
16 Nazilli Belediyespor 34 7 8 19 -24 29
17 Karşıyaka 34 6 9 19 -22 21
18 Silivrispor 34 2 11 21 -34 17
yukarı çık