Akhisarspor Antalyaspor Aytemiz Alanyaspor Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Fenerbahçe Galatasaray Gençlerbirliği Göztepe Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Malatyaspor Osmanlıspor Sivasspor Trabzonspor

Süper Lig'de haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig'de 32. hafta karşılaşmaları oynanacak. Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise normal sezon 34. ve son hafta müsabakalarıyla tamamlanacak.

Süper Lig'de haftanın programı
  • 04 Mayıs 2018, Cuma 11:52

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:
20.00 Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

Yarın:
16.00 Kardemir Karabükspor-Atiker Konyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Medical Park)

19.00 Aytemiz Alanyaspor-Osmanlıspor (Bahçeşehir Okulları)

6 Mayıs Pazar:
16.00 Fenerbahçe-Bursaspor (Ülker)

16.00 Gençlerbirliği-Antalyaspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Beşiktaş-Kayserispor (Vodafone Park)

19.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Galatasaray (Spor Toto Akhisar)

7 Mayıs Pazartesi:
20.00 Göztepe-Evkur Yeni Malatyaspor (Bornova)

Not: Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında dün oynanması planlanan maçta elenecek takımın 32. hafta müsabakasının, yayın programı sebebiyle 7 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00'de yapılacağını duyurdu. Beşiktaş, kaldığı yerden oynanacağı açıklanan kupa maçına çıkmadı. İptal edilen maçla ilgili kararı federasyon verecek.

Spor Toto 1. Lig
Bugün:

17.30 Tetiş Yapı Elazığspor-İstanbulspor (Elazığ Atatürk)

17.30 Adanaspor-Eskişehirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

17.30 Balıkesirspor Baltok-Grandmedical Manisaspor (Balıkesir Atatürk)

17.30 Gaziantepspor-Akın Çorap Giresunspor (Gaziantep)

Yarın:

17.00 Çaykur Rizespor-Gazişehir Gaziantep (Çaykur Didi)

17.00 Altınordu-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bornova)

19.00 Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk)

19.00 Samsunspor-Ümraniyespor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

7 Mayıs Pazartesi:

19.00 MKE Ankaragücü-Adana Demirspor (Ankara 19 Mayıs)

TFF 2. Lig
Kırmızı Grup

Yarın:

15.30 Bucaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Buca)

15.30 Sivas Belediyespor-İnegölspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.30 Menemen Belediyespor-Eyüpspor (Menemen İlçe)

15.30 Hatayspor-Afjet Afyonspor (Antakya Atatürk)

15.30 Tokatspor-Amed Sportif Faaliyetler (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.30 Mersin İdmanyurdu-Sancaktepe Belediyespor (Mersin)

15.30 Tuzlaspor-Sarıyer (Tuzla Belediye)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Kocaeli Birlikspor (Bodrum İlçe)

15.30 Keçiörengücü-Kastamonuspor 1966 (Aktepe)

Beyaz Grup
Yarın:

15.30 Niğde Belediyespor-Silivrispor (Niğde 5 Şubat)

15.30 Konya Anadolu Selçukspor-Hacettepe (Büyükşehir Belediye Atatürk)

15.30 Sakaryaspor-Bandırmaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

15.30 Nazilli Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Nazilli İlçe)

15.30 Altay-Gümüşhanespor (İzmir Atatürk)

15.30 Ottocool Karagümrük-Pendikspor (Vefa)

15.30 Fethiyespor-BUGSAŞ Spor (Fethiye İlçe)

15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Karşıyaka (Kırklareli Atatürk)

15.30 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP)

TFF 3. Lig
1. Grup

Yarın:

15.30 12 Bingölspor-Yeni Altındağ Belediyespor (Bingöl)

15.30 Orhangazi Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Orhangazi İlçe)

15.30 Çanakkale Dardanel-Ofspor (Çanakkale 18 Mart)

15.30 Bayrampaşa-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.30 Yomraspor-Kozan Belediyespor (Yomra İlçe)

15.30 Kemerspor 2003-Bergama Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

15.30 Erzin Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Erzin İlçe)

15.30 Düzcespor-Erbaaspor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Çatalcaspor-Batman Petrolspor (Ziya Altınoğlu)

2. Grup
Yarın:

13.30 Van Büyükşehir Belediyespor-1461 Trabzon (Van Atatürk)

15.30 Gölcükspor-Anagold 24 Erzincanspor (Gölcük)

15.30 Turgutluspor-Kırıkhanspor (Turgutlu 7 Eylül)

15.30 Darıca Gençlerbirliği-Muğlaspor (Darıca İlçe)

15.30 Erokspor-Yeni Orduspor (Atatürk Olimpiyat)

15.30 Tire 1922-Anadolu Bağcılarspor (Tire)

15.30 Diyarbekirspor-Yeşil Bursa (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.30 Ankara Demirspor-Pazarspor (TCDD Ankara Demirspor)

3. Grup
Yarın:

15.30 Osmaniyespor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak)

15.30 Ankara Adliyespor-Kocaelispor (Ankara OSTİM)

15.30 Tekirdağspor-Aydınspor 1923 (Namık Kemal)

15.30 Kızılcabölükspor-Elaziz Belediyespor (Denizli Atatürk)

15.30 Karacabey Birlikspor-Çorum Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Payasspor (Tepecik Şenol Güneş)

15.30 Sultanbeyli Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Sultanbeyli Gölet)

15.30 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Cizrespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

6 Mayıs Pazar:

13.00 UTAŞ Uşakspor-Arsinspor (Uşak 1 Eylül)


HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Sizce bu sezon şampiyon kim olur ?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 34 24 3 7 42 75
2 Fenerbahçe 34 21 9 4 42 72
3 İstanbul Başakşehir 34 22 6 6 28 72
4 Beşiktaş 34 21 8 5 39 71
5 Trabzonspor 34 15 10 9 12 55
6 Göztepe 34 13 10 11 -1 49
7 Demir Grup Sivasspor 34 14 7 13 -8 49
8 Kasımpaşa 34 13 7 14 -1 46
9 Kayserispor 34 12 8 14 -11 44
10 Yeni Malatyaspor 34 11 10 13 -7 43
11 Akhisarspor 34 11 9 14 -9 42
12 Aytemiz Alanyaspor 34 11 7 16 -4 40
13 Bursaspor 34 11 6 17 -5 39
14 Antalyaspor 34 10 8 16 -19 38
15 Atiker Konyaspor 34 9 9 16 -4 36
16 Osmanlıspor FK 34 8 9 17 -11 33
17 Gençlerbirliği 34 8 9 17 -17 33
18 Karabükspor 34 3 3 28 -66 12
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Çaykur Rizespor 34 20 9 5 30 69
2 MKE Ankaragücü 34 18 9 7 21 63
3 Boluspor 34 18 6 10 23 60
4 Ümraniyespor 34 17 8 9 14 59
5 Erzurum BB 34 14 11 9 12 53
6 Gazisehir Gaziantep FK 34 15 8 11 19 53
7 Altınordu 34 15 8 11 10 53
8 Balıkesirspor 34 16 7 11 10 52
9 İstanbulspor 34 14 8 12 6 50
10 Vartaş Elazığspor 34 13 9 12 9 48
11 Giresunspor 34 13 8 13 6 47
12 Adanaspor 34 12 7 15 -15 43
13 Adana Demirspor 34 11 8 15 -3 41
14 Eskişehirspor 34 12 8 14 7 41
15 Denizlispor 34 10 8 16 -4 38
16 Samsunspor 34 7 15 12 -14 36
17 Manisaspor 34 7 3 24 -49 12
18 Gaziantepspor 34 2 4 28 -82 1
    Takımlar O G B M Av P
1 Hatayspor 34 23 7 4 48 76
2 Menemen Belediyespor 34 22 8 4 42 74
3 Afjet Afyonspor 34 21 7 6 31 70
4 Sivas Belediyespor 34 19 10 5 28 67
5 Keçiörengücü 34 19 7 8 36 64
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 11 7 26 59
7 İnegölspor 34 17 8 9 12 59
8 Sarıyer 34 13 5 16 -1 44
9 Tokatspor 34 11 10 13 -8 43
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 9 14 -3 42
11 Kastamonuspor 34 12 4 18 -3 40
12 Eyüpspor 34 11 6 17 -10 39
13 Tuzlaspor 34 10 8 16 -9 38
14 Bodrumspor 34 10 8 16 -14 38
15 Amed Sportif 34 10 10 14 -4 37
16 Bucaspor 34 10 9 15 -9 36
17 Kocaeli Birlik Spor 34 4 4 26 -48 13
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 1 32 -114 -17
    Takımlar O G B M Av P
1 Altay 34 19 9 6 30 66
2 Bandırmaspor 34 19 7 8 22 64
3 Gümüşhanespor 34 19 7 8 25 64
4 Sanliurfaspor 34 19 6 9 21 63
5 Sakaryaspor 34 17 10 7 15 61
6 Bugsaşspor 34 15 11 8 20 56
7 Hacettepe Spor 34 15 11 8 16 56
8 Konya Anadolu Selçukspor 34 15 10 9 7 55
9 Niğde Belediyespor 34 14 7 13 -1 49
10 Kırklarelispor 34 11 9 14 -9 42
11 Kahramanmaraşspor 34 9 12 13 -14 39
12 Zonguldak Kömürspor 34 9 11 14 -14 38
13 Pendikspor 34 9 10 15 -13 37
14 Fethiyespor 34 8 12 14 -9 36
15 Fatih Karagümrük 34 10 6 18 -16 36
16 Nazilli Belediyespor 34 7 8 19 -24 29
17 Karşıyaka 34 6 9 19 -22 21
18 Silivrispor 34 2 11 21 -34 17
yukarı çık