Akhisarspor Antalyaspor Aytemiz Alanyaspor Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Fenerbahçe Galatasaray Gençlerbirliği Göztepe Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Malatyaspor Osmanlıspor Sivasspor Trabzonspor

Potada Avrupa mesaisi

THY Avrupa Ligi, FIBA Şampiyonlar Ligi, 7DAYS Avrupa Kupası, Kadınlar Avrupa Ligi ve Kadınlar Avrupa Kupası'nda mücadele edecek olan temsilcilerimiz, galibiyet parolasıyla parkeye çıkacak.

Potada Avrupa mesaisi
  • 11 Aralık 2017, Pazartesi 10:29

THY Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimiz Anadolu Efes ve Fenerbahçe Doğuş, galibiyet parolasıyla parkeye çıkacak.
Ligde ve Avrupa'da oldukça formda olan Fenerbahçe Doğuş, 12'nci haftada sahasında Litvanya ekibi Zalgiris Kaunas ile karşı karşıya gelecek. Mücadele, 14 Aralık Perşembe günü saat 20.45'te oynanacak. Sarı-lacivertli ekip, Avrupa Ligi'nde oynadığı son 7 maçta yalnızca 1 kez parkeden boynu bükük ayrılırken, diğer 6 maçta kazanan taraf oldu.

Anadolu Efes ise, 15 Aralık Cuma günü saat 20.30'da sahasında İspanya ekibi Baskonia ile kozlarını paylaşacak. Bu sezon ligde ve Avrupa'da istediği performansı sergileyemeyen İstanbul ekibi, Baskonia'ya karşı bir galibiyet alarak yeniden çıkışa geçmek istiyor. Anadolu Efes, Avrupa Ligi'nde çıktığı 11 maçta yalnızca 3 galibiyet alabildi.

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE 4 EKİBİMİZ SAHNEDE
FIBA Şampiyonlar Ligi'nde yer alan Pınar Karşıyaka, Gaziantep Basketbol, Banvit ve Beşiktaş Sompo Japan, gruplarından çıkmaya bir adım daha yaklaşmak adına parkeye çıkacak.

A Grubu maçında Pınar Karşıyaka, yarın saat 20.00'de İtalya ekibi Dinamo Sassari ile sahasında karşı karşıya gelecek.
B Grubu mücadelesinde Gaziantep Basketbol, yarın saat 22.30'da İtalyan ekip Orlandina Basket'e konuk olacak.
C Grubu maçında Banvit, yarın saat 19.30'da İtalya temsilcisi Umana Reyer Venezia'yı ağırlayacak.
D Grubu maçında ise 13 Aralık Çarşamba günü saat 22.30'da Beşiktaş Sompo Japan, İtalya ekibi Sidigas Avellino deplasmanında galibiyet arayacak.

AVRUPA KUPASI'NDA HEDEF 3'TE 3
7DAYS Avrupa Kupası'nda Darüşşafaka, Galatasaray Odeabank ve TOFAŞ, galibiyet için parkeye çıkacak.
A Grubu'nda Darüşşafaka, 13 Aralık Çarşamba günü saat 18.45'te deplasmanda UNICS Kazan ile karşı karşıya gelecek.
B Grubu maçında Galatasaray Odeabank, 13 Aralık Çarşamba günü saat 20.00'de Budocnost Podgorica'yı ağırlayacak.
D Grubu'nda TOFAŞ, 13 Aralık Çarşamba günü saat 20.00'de Dolomiti Energia Trento'yu konuk edecek.

KADINLARDA AVRUPA HEYECANI
Kadınlarda Avrupa Ligi ve Avrupa Kupası heyecanı, bu hafta oynanacak olan maçlarla devam edecek.

Program şu şekilde:
13 ARALIK ÇARŞAMBA
- Avrupa Ligi -
--- A Grubu ---
19.30 Galatasaray - Uniqa Sopron
--- B Grubu ---
17.00 Nadezhda Orenburg - Fenerbahçe
14 ARALIK PERŞEMBE
- Avrupa Ligi -
--- B Grubu ---
22.30 Famila Schio - Yakın Doğu Üniversitesi
- Avrupa Kupası -
22.00 MBA Moskova - Mersin BŞB

Kaynak: Fotomaç

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Sizce bu sezon şampiyon kim olur ?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 9 6 1 2 7 19
2 İstanbul Başakşehir 9 5 3 1 9 18
3 Kasımpaşa 9 6 0 3 7 18
4 Beşiktaş 8 4 3 1 5 15
5 Trabzonspor 8 4 1 3 6 13
6 Antalyaspor 8 4 1 3 -3 13
7 Atiker Konyaspor 8 3 3 2 2 12
8 Yeni Malatyaspor 8 3 3 2 2 12
9 Göztepe 8 4 0 4 -1 12
10 Aytemiz Alanyaspor 8 4 0 4 -6 12
11 MKE Ankaragücü 8 3 1 4 -1 10
12 Demir Grup Sivasspor 9 2 4 3 -3 10
13 Bursaspor 9 1 6 2 -2 9
14 Kayserispor 9 2 3 4 -4 9
15 Fenerbahçe 9 2 3 4 -4 9
16 Çaykur Rizespor 8 1 4 3 0 7
17 Erzurum BB 8 1 2 5 -5 5
18 Akhisarspor 9 1 2 6 -9 5
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Çaykur Rizespor 34 20 9 5 30 69
2 MKE Ankaragücü 34 18 9 7 21 63
3 Boluspor 34 18 6 10 23 60
4 Ümraniyespor 34 17 8 9 14 59
5 Erzurum BB 34 14 11 9 12 53
6 Gazisehir Gaziantep FK 34 15 8 11 19 53
7 Altınordu 34 15 8 11 10 53
8 Balıkesirspor 34 16 7 11 10 52
9 İstanbulspor 34 14 8 12 6 50
10 Vartaş Elazığspor 34 13 9 12 9 48
11 Giresunspor 34 13 8 13 6 47
12 Adanaspor 34 12 7 15 -15 43
13 Adana Demirspor 34 11 8 15 -3 41
14 Eskişehirspor 34 12 8 14 7 41
15 Denizlispor 34 10 8 16 -4 38
16 Samsunspor 34 7 15 12 -14 36
17 Manisaspor 34 7 3 24 -49 12
18 Gaziantepspor 34 2 4 28 -82 1
    Takımlar O G B M Av P
1 Hatayspor 34 23 7 4 48 76
2 Menemen Belediyespor 34 22 8 4 42 74
3 Afjet Afyonspor 34 21 7 6 31 70
4 Sivas Belediyespor 34 19 10 5 28 67
5 Keçiörengücü 34 19 7 8 36 64
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 11 7 26 59
7 İnegölspor 34 17 8 9 12 59
8 Sarıyer 34 13 5 16 -1 44
9 Tokatspor 34 11 10 13 -8 43
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 9 14 -3 42
11 Kastamonuspor 34 12 4 18 -3 40
12 Eyüpspor 34 11 6 17 -10 39
13 Tuzlaspor 34 10 8 16 -9 38
14 Bodrumspor 34 10 8 16 -14 38
15 Amed Sportif 34 10 10 14 -4 37
16 Bucaspor 34 10 9 15 -9 36
17 Korfez SK 34 4 4 26 -48 13
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 1 32 -114 -17
    Takımlar O G B M Av P
1 Altay 34 19 9 6 30 66
2 Bandırmaspor 34 19 7 8 22 64
3 Gümüşhanespor 34 19 7 8 25 64
4 Sanliurfaspor 34 19 6 9 21 63
5 Sakaryaspor 34 17 10 7 15 61
6 Bugsaşspor 34 15 11 8 20 56
7 Hacettepe Spor 34 15 11 8 16 56
8 Konya Anadolu Selçukspor 34 15 10 9 7 55
9 Niğde Belediyespor 34 14 7 13 -1 49
10 Kırklarelispor 34 11 9 14 -9 42
11 Kahramanmaraşspor 34 9 12 13 -14 39
12 Zonguldak Kömürspor 34 9 11 14 -14 38
13 Pendikspor 34 9 10 15 -13 37
14 Fethiyespor 34 8 12 14 -9 36
15 Fatih Karagümrük 29 9 4 16 -13 31
16 Nazilli Belediyespor 34 7 8 19 -24 29
17 Karşıyaka 34 6 9 19 -22 21
18 Silivrispor 34 2 11 21 -34 17
yukarı çık